نظر به اینکه به موجب مصوبه مجمع عمومی فوق العاده مورخ 1402/11/25 صاحبان سهام شرکت ، اجازه افزایش سرمایه شرکت از مبلغ 5.000 میلیارد ریال منقسم به 5 میلیارد سهم بانام 1.000 ریالی به مبلغ 18.000 میلیارد ریال منقسم به 18 میلیارد سهم با نام 1.000 ریالی از محل مطالبات حال شده و یا آورده نقدی صاحبان سهام بطور یکجا یا به دفعات به هیئت مدیره داده شده و هیئت مدیره حسب صورتجلسه مورخ 1403/02/08در مرحله اول افزایش سرمایه شرکت از مبلغ 5.000 میلیارد ریال منقسم به 5.000 میلیون سهم یکهزار ریالی با نام به مبلغ 7.500میلیارد ریال منقسم به 7.500 میلیون سهم یکهزار ریالی با نام را از محل مطالبات حال شده و یا آورده نقدی صاحبان سهام مورد تصویب قرار داده است ، لذا به تجویز ماده166لایحه قانونی اصلاح قسمتی از قانون تجارت بدینوسیله به کلیه صاحبان سهام و قائم مقام قانونی ایشان اعلام می نماید.

  • هریک از سهامداران می توانند به ازاء 2 (دو) سهم از سهام خود که در تاریخ 1403/02/08 دارا بوده اند 1( یک ) سهم را به قیمت اسمی خریداری نمایند (مبلغ اسمی سهام جدید 1.000 ریال می باشد).
  • مهلت استفاده از حق تقدم60 روز از تاریخ نشر این آگهی خواهد بود.
  • نحوه پرداخت بهای سهام حق تقدم به شرح زیر می باشد:

1-3- بهای سهام پذیره نویسی شده از محل مطالبات حال شده سهامداران کسر و به حساب افزایش سرمایه منظور خواهد شد .

2-3-سهامدارانی که مطالبات آنها کمتر از مبلغ پذیره نویسی شده باشد و یا مطالباتی از شرکت نداشته باشند لازم است مابه التفاوت و یا کل مبلغ را به حساب شماره 47001310006604 نزد بانک پارسیان شعبه بلوار مرزداران  کد 1085 به نام “شرکت صبا تامین پارسیان(سهامی خاص) واریز و فیش آن را همراه با گواهینامه حق تقدم به آدرس شرکت ارسال دارند و یا با مراجعه به اداره سهام شرکت تحویل نمایند . درج شناسه واریز هنگام واریزوجه به حساب شرکت صبا تامین پارسیان(سهامی خاص)برای سهامداران،کد ملی بوده و الزامی می باشد.

3-3-سهامدارانی که مطالبات آنان مازاد بر میزان حق تقدم تخصیصی  ایشان می باشد نیاز به واریز نقدی به حساب شرکت ندارند و لازم است گواهینامه حق تقدم را تکمیل و به آدرس شرکت ارسال نموده و یا با مراجعه به اداره سهام شرکت تحویل نمایند .

  • گواهی حق تقدم خرید سهام جدید برای کلیه سهامداران ، از طریق پورتال شرکت به آدرس sabataminparsian.com قابل دسترسی است.
  • آن دسته از سهامداران محترم که به هر علت امکان دسترسی به پورتال شرکت را ندارند ، لازم است قبل از پایان مهلت پذیره نویسی به اداره سهام شرکت واقع در تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، بین جلال آل احمد و بلوار مرزداران ، بلوار شهید عرب حسینی ، پلاک 62 ، طبقه چهارم ، اداره سهام مراجعه و نسبت به دریافت گواهینامه حق تقدم خرید سهام جدید خود اقدام نمایند .
  • حسب مصوبه مجمع عمومی فوق العاده مورخ 1402/11/25 ،در صورت عدم استفاده سهامداران از حق تقدم خود ، تعداد باقیمانده سهام عرضه شده پذیره نویسی نشده ، به شرکت آتیه پارسیس کیش و با دریافت قیمت اسمی هر سهم واگذار می گردد .

 

                                       هیئت مدیره شرکت صبا تامین پارسیان (سهامی خاص )

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *