فراخوان جمع‌آوری اطلاعات متقاضیان مسکن

باسمه تعالی 

قابل‌توجه کارکنان محترم بانک و شرکت های گروه پارسیان

به اطلاع می رساند به موجب مصوبه شماره 190603 مورخ 1401/07/18 هیات عامل محترم بانک پارسیان ، مقرر شده شرکت صبا تامین پارسیان نسبت به فراخوان و پیش ثبت نام از کارکنان مجموعه معظم بانک و شرکت های گروه ، که متقاضی مسکن و مشارکت در طرح ساخت مسکن هستند ، اقدام نماید.لازم به ذکر است که اولویت واگذاری با افراد فاقد مسکن می باشد .

به اختصار تاریخچه فعالیت شرکت در حوزه ساخت و ساز به شرح ذیل ارائه می گردد:

1-توانمندی شرکت در حوزه ساخت‌وساز از حیث کیفیت و کمیت در احداث پروژه‌های مسکونی پارسیس و مجتمع تجاری پارسیس در جزیره زیبای کیش به‌عنوان تجارب قبلی و همچنین جدیدترین تجربه در حوزه ساخت پروژه اداری 14 طبقه بانکی با مشارکت بانک پارسیان در یکی از بهترین مناطق جزیره کیش درحال‌احداث می‌باشد که با گذشت حدود یک سال از اجرا ، اینک در مرحله شروع عملیات نازک‌کاری است. (اطلاعات و تصاویر در سایت شرکت قابل‌دسترسی می باشد).

2-در شرایطی که تورم در حوزه ساخت‌وساز مسکن ، بالاخص در سنوات اخیر به یک معضل لاینحل برای خانوارهای فاقد مسکن تبدیل‌شده و تورم مستمراً قدرت خرید را ضعیف و ضعیف‌تر می‌نماید ، شاید بهترین گزینه ، مشارکت افراد در ساخت با پس‌اندازهای اندک باشد تا حداقل قدرت خرید آن‌ها حفظ شده و در مرحله بعد صاحب مسکن شوند. در حال حاضر رغبت سرمایه‌گذاری و مشارکت در ساخت بصورت کلی مستلزم وجود دو عامل اصلی یعنی سرمایه زیاد و اعتماد به سازنده می‌باشد. بر این اساس مدیریت و کارکنان این شرکت ضمن برخورداری از اعتماد و حمایت اصولی مسئولین محترم بانک پارسیان، برنامه‌ریزی جهت بهره‌برداری جمعی از سرمایه‌های اندک در بستر تخصصی و تجربه عملی در اجرای پروژه های بزرگ ساختمانی با شفافیت و مالی اثبات شده قابل تحقق است که خوشبختانه این‌ بستر و محیط امن برای سرمایه‌گذاران در خانواده بزرگ صبا تأمین پارسیان از قبل ایجاد شده و به‌عنوان پلتفرم اجرای مطمئن پروژه‌ها ، سرمایه معنوی بزرگی است که طی یک دهه دستاوردهای خود را بطور روزافزون به نمایش گذاشته‌ است.

۳- این شرکت در جهت خدمت هر چه مؤثرتر به کارکنان محترم در این زمینه نیازمند همراهی جهت ایجاد پایگاه داده های‌ آماری است تا امکان برنامه‌ریزی‌های لازم را فراهم نماید.

با عنایت به توضیحات ارائه شده و در راستای منویات مدیر عامل محترم بانک پارسیان در زمینه تامین مسکن جهت همکاران اخیراً پروژه‌هایی در دست مطالعه است تا پس از بررسی ، تأئید فنی و همچنین اقتصادی بودن آنها مورد بهره‌برداری قرار گیرند و با استفاده از پتانسیل و تجربه موفق و سرعت‌عمل شرکت های گروه پارسیان در حوزه ساخت‌وساز اقدام لازم به عمل آید . بر این اساس از کلیه کارکنان واجد شرایط شاغل در گروه معظم بانک پارسیان درخواست می شود تا در صورت تمایل نسبت‌به تکمیل فرم زیر اقدام فرمایند.                                                                                  

با تشکر             

شرکت صبا تأمین پارسیان

فرم جمع آوری اطلاعات متقاضیان مسکن